Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wprowadzenie

Jak powszechnie wiadomo środki na koncie telefonicznym z abonamentem odnawiane są co miesiąc. Nic w tym nie byłoby zdrożnego jeśli środki z ubiegłego miesiąca przechodziłby na nowy miesiąc lub operator pomniejszał fakturę o niewydane środki. Niestety tak się nie dzieje. Operatorzy dość sprytnie wymyślili, że środki niewydane będą przepadać, a tym samym użytkownicy będą zmuszeni oddawać, praktyczne rzecz biorąc, swoje ciężko zarobione pieniądze na rzecz operatora za nic, w dodatku bez możliwości ich późniejszego odzyskania. Miesięcznie z powodu niewykorzystanych środków na koncie operatorzy zarabiają miliony, a przecież nie każdy rozmawia na tyle dużo, aby móc "przegadać" cały swój limit. Zrodziło się więc pytanie: Na co można wydać nadwyżkę ze swojego konta telefonicznego?

Portal PAYbyPHONE.PL powstał, aby zbierać i publikować informacje o wszelkich możliwościach realnych płatności z wykorzystaniem telefonu komórkowego i środków na nim zgromadzonych.

UWAGA!! Jeśli znasz portale internetowe oraz rzeczywiste miejsca, w których istnieje możliwość płatności przez telefon komórkowy - koniecznie podziel się tą informacją z szerszym kręgiem użytkowników - napisz do nas na adres, który znajduje się w dziale kontakt. My po jego sprawdzeniu szybko opublikujemy na łamach naszego Portalu.

Zespół PAYbyPHONE.PL